Biuro Rachunkowe DomData

 

Usługi księgowe w Rzeszowie – tylko z DomData RE Sp. z o.o.

Rzeszów to jedno z miast, w których funkcjonuje nasza firma. Doradzamy w zakresie podatków małym i średnim podmiotom gospodarczym. Z naszych usług księgowych korzystają firmy, spółki, banki, klienci indywidualni z całej Polski. Dla nich również prowadzimy księgi rachunkowe, książki przychodów i rozchodów oraz obsługę kadr i płac, a także świadczymy wiele dodatkowych usług.

Podstawowym celem naszej działalności jest zaoferowanie Państwu kompleksowej pomocy z zakresu doradztwa podatkowego oraz prawnych aspektów prowadzenia działalności. Usługi księgowe świadczymy rzetelnie i terminowo, zapewniając profesjonalne wsparcie firmom funkcjonującym w różnych sektorach gospodarki. Nasza specjalność to nie tylko prowadzenie księgowości – klientom z miasta Rzeszów proponujemy również bieżącą opiekę nad sprawami prawnymi dotyczącymi przedsiębiorstwa.

Doradzamy, wyliczamy, przeliczamy


Doradztwo podatkowe to jedna z usług jakie może zaproponować biuro księgowe DomData RE
z Rzeszowa. W tym zakresie współpracujemy z najlepszymi kancelariami. W ofercie biura rachunkowego znajduje się także prowadzenie księgowości w pełnym zakresie, które obejmuje m.in. rozliczanie podarku VAT i kompleksową obsługę rozliczeń z Urzędem Skarbowym. Oprócz tego prowadzimy książki przychodów i rozchodów (ewidencja ryczałtów, zdarzeń gospodarczych, rozliczanie składek na ubezpieczenie społeczne etc.) i obsługujemy firmy w zakresie kadrowo-płacowym. Współpracując z kancelariami prawnymi i podatkowymi, w ramach dodatkowych usług, przygotowujemy opinie podatkowe, przeprowadzamy audyt podatkowy i optymalizację podatkową. W ramach usług obejmujących doradztwo podatkowe i prowadzenie księgowości, klient może liczyć również na to, że będziemy go reprezentować przed wszystkimi urzędami mającymi swoje siedziby w mieście Rzeszów (ZUS, US, UKS).   
Na życzenie zleceniodawców Biuro Rachunkowe prowadzi obsługę księgową również w języku niemieckim lub angielskim. Jeśli zatem prowadzisz firmę w Rzeszowie lub okolicy, to zapraszamy do podjęcia współpracy z naszym biurem. Gwarantujemy Państwu usługi księgowe i doradztwo podatkowe na najwyższym poziomie!

Rozliczamy od strony księgowej i podatkowej dotacje z UE i mamy możliwość komunikowania się z Klientami oraz wymiany danych i informacji za pomocą platformy B2B.