Biuro Rachunkowe DomData

 

Outsourcing kadr i płac – oszczędzaj na kosztach

W naszych Biurach Rachunkowych na życzenie Klientów, obsługa kadrowo-płacowa jest prowadzona w językach niemieckim lub angielskim. Standardowe usługi świadczone przez Biura Rachunkowe DomData RE z siedzibą w mieście Poznań, obejmują opisane poniżej czynności.

Kadry i płace, tuż obok podatków, stanowią jeden z najbardziej obszernych działów księgowości, który jednocześnie odgrywa fundamentalne znaczenie w codziennej działalności zarówno mniejszych, jak i większych firm. Powierzenie obsługi kadrowo-płacowej zewnętrznemu podmiotowi może przynieść Twojej firmie spore oszczędności finansowe i czasowe. O nic się nie musisz martwić, gdyż kadry i płace są specjalnością naszego biura rachunkowego z siedzibą w mieście Poznań, a wszelkie zadania w tym zakresie wykonujemy na najwyższym poziomie.

Obsługa kadrowo-płacowa świadczona przez nasze biuro z Poznania, jest zawsze ściśle dostosowywana do indywidualnych potrzeb klienta.

Kadry i płace pod kontrolą

W ramach usług związanych z obsługą kadrowo-płacową, przygotowujemy umowy o pracę oraz wszelkie inne dokumenty związane z zatrudnieniem pracowników i zakończeniem stosunku pracy oraz umowy cywilnoprawne (umowa-zlecenie, umowa o dzieło). Oprócz tego sporządzamy listy płac pracowników na umowę o pracę, deklaracje podatkowe PIT oraz PEFRON. Prowadzimy teczki osobowe pracowników oraz ewidencję urlopów. Jeśli zaistnieje potrzeba, to Klient może skonsultować z nami najróżniejsze tematy w zakresie kadr i płac. Oprócz tego przekazujemy drogą elektroniczną do ZUS sporządzone deklaracje rozliczeniowe i zgłoszeniowe oraz przygotowujemy rozliczenia roczne. Obsługa kadrowo-płacowa, którą proponuje nasze biuro rachunkowe z siedzibą mieście Poznań, to także przygotowywanie informacji na temat płatności z tytułu zobowiązań pracowniczych i budżetowych. Ponadto naliczamy należności z tytułu świadczeń pracowniczych (diety, ekwiwalenty, ryczałty, itp.) i świadczenia wynikające z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Obsługujemy też dodatkowe ubezpieczenia pracownicze.

Poznań, Rzeszów, Warszawa – w tych miastach znajdziesz oddziały DomData RE świadczące usługi z zakresu kadr i płac. Zapraszamy do współpracy! Dołącz do grona naszych Klientów – firm, spółek z Poznania, Warszawy, Rzeszowa oraz innych miast.