Biuro Rachunkowe DomData

 

Fachowe doradztwo prawne i podatkowe w Poznaniu

Doradztwo prawne i podatkowe, świadczone przez DomData RE, to bardzo szeroki obszar usług związanych m.in. z przygotowywaniem różnego typu dokumentów, opinii, jak i optymalizacja podatkowa. W tym zakresie współpracujemy z renomowanymi kancelariami doradztwa prawnego i podatkowego, tak aby Klienci byli pewni, że służymy im zawsze kompleksową i fachową wiedzą, opartą na bieżących przepisach prawnych i podatkowych.

Doradztwo podatkowe oferowane przez nasze biuro z siedzibą w mieście Poznań obejmuje wszelkie aspekty związane z prowadzeniem działalności gospodarczej, fachowe konsultacje z zakresu optymalizacji obciążeń podatkowych, a także profesjonalną identyfikację różnego rodzaju zagadnień podatkowych. W ramach doradztwa prawnego wszystkim naszym klientom proponujemy pomoc z zakresu prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego oraz prawa pracy.

Doradztwo prawne i podatkowe zgodnie z najwyższymi standardami

Dzięki stałej współpracy z kancelariami doradztwa podatkowego i prawnego, w obszarze usług świadczonych przez Biuro Rachunkowe DomData RE (którego główna siedziba znajduje się w Poznaniu) mieści się m.in. przygotowywanie opinii podatkowych, dokumentacji cen transferowych oraz konsolidacji sprawozdań finansowych. Ponadto współpracujący z nami doradcy podatkowi przeprowadzają audyty i optymalizacje podatkowe a przy udziale naszych prawników zajmujemy się przekształcaniem, rejestracją podmiotów gospodarczych oraz ich likwidacją i zawieszaniem. Realizujemy wszystkie formalności związane z rejestracją firmy. W ramach usług obejmujących kompleksowe doradztwo podatkowe, służymy również pomocą w wyborze najbardziej odpowiedniej formy opodatkowania oraz wyprowadzamy zaległości księgowe. Przyjmujemy także zlecenia związane z opracowywaniem zakładowego planu kont, polityki rachunkowości czy regulaminów pracy, wynagrodzeń, Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych itp. Obsługujemy kontrole podatkowe i reprezentujemy Klienta przed organami US, ZUS, UKS. Powierzyć nam można także nadzór nad istniejącą komórką księgową. Obsługujemy Klientów, którzy prowadzą działalności na terenie takich miast jak Poznań, Rzeszów czy Warszawa. Usługi w zakresie doradztwa podatkowego, kierowane są do małych, średnich przedsiębiorstw, spółek oraz klientów indywidualnych.