Biuro Rachunkowe DomData

 

Obsługa księgowa - kompleksowo rozliczymy każdego Klienta

Wśród usług rachunkowych naszego biura księgowego, którego główna siedziba znajduje się na osiedlu Podolany w Poznaniu, mieści się m.in. pełna księgowość, czyli prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz obsługa kadrowo-płacowa. Zlecenia realizujemy zawsze terminowo i zgodnie z aktualnymi przepisami podatkowymi oraz zachowaniem tajemnicy służbowej.

Poza prowadzeniem ksiąg rachunkowych, rozliczamy również księgowo i podatkowo dotacje z UE, mamy też możliwość wymiany danych i informacji z Klientami za pomocą platformy B2B.

Z udziałowcami spółek zagranicznych, korzystającymi z usług rachunkowych naszego biura, księgowi komunikują się bezpośrednio w językach angielskim lub niemieckim.

Pełna księgowość – zaufaj specjalistom

Poznańskie biuro DomData RE to miejsce, w którym możesz liczyć na profesjonalnie prowadzoną rachunkowość. Zakres obsługi naszego biura obejmuje m.in. kadry i płace oraz pełną księgowość. Ta ostatnia polega m.in. na prowadzeniu księgi głównej, rejestrów zakupu i sprzedaży, rozliczaniu podatku VAT oraz ustalaniu wysokości miesięcznych zaliczek na podatek dochodowy. Oprócz tego pełna księgowość to kompleksowa obsługa rozliczeń z Urzędem Skarbowym. W tym celu sporządzamy deklaracje, zeznania roczne, aktualizujemy dane firmy. Ponadto reprezentujemy Klienta w kontaktach z urzędem i podczas kontroli. Usługi rachunkowe w tym zakresie obejmują także sporządzanie przewidzianych przepisami sprawozdań finansowych i statystycznych (GUS) oraz prowadzenie innych ewidencji wymaganych przepisami.

Współpraca z naszą firmą przebiega zawsze na najwyższym poziomie. Prowadzenie ksiąg rachunkowych i pozostałe usługi księgowe świadczymy dla podmiotów z Poznania oraz innych miast w Polsce. Jeśli więc chcesz się z nami skontaktować, to masz do wyboru Poznań – tu znajduje się centrala naszej firmy, Rzeszów, gdzie mieści się nasz oddział lub Spółkę DomData Re Polska w Warszawie. Oferowana przez nas obsługa kadrowo-płacowa oraz rachunkowość dopasowywana jest również do indywidualnych oczekiwań klienta. Możemy realizować pełen zakres usług księgowych i kadrowo-płacowych również w siedzibie Klienta.