O NAS

 

Mogą Państwo przez całą dobę dostarczać do naszego biura wszelkie dokumenty firmowe, w tym również dane w formie elektronicznej. Są one odpowiednio zabezpieczane i generowane przez systemy informatyczne, które wykorzystujemy do obsługi klientów. Dzięki takim narzędziom możemy dostosować obsługę do oczekiwań Klienta i być do jego większej dyspozycji.

Stosujemy najnowocześniej rozwiązania programowe, aby maksymalnie uprościć i przyspieszyć realizację zleceń, przygotowywanie raportów i wykonywanie innych zadań.

Jeśli zatem szukają Państwo najlepszych fachowców, działających na profesjonalnych narzędziach informatycznych, to można ich z pewnością znaleźć w DomDate RE.

Biuro Rachunkowe DomData

 

NASZE NARZĘDZIA

Pracujemy na najnowocześniejszych systemach informatycznych (m.in. CDN Optima), pozwalających dostosować nasze usługi do indywidualnych potrzeb Klientów.

 

Wykorzystywane przez nas systemy dają duże możliwości generowania raportów zgodnych z indywidualnymi potrzebami Klientów. Pozwalają również na zautomatyzowanie pracy, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu większy komfort współpracy i konkurencyjne ceny świadczonych usług.