NASZ ZESPÓŁ: Rachunkowość i księgowość na najwyższym poziomie

 

Poznańskie Biuro Rachunkowe i Kancelaria Rachunkowa DomData RE Spółka z o.o. (działające na osiedlu Podolany) – jesteśmy specjalistami z zakresu szeroko rozumianej rachunkowości, służymy wiedzą i doświadczeniem Klientom prowadzącym działalność gospodarczą oraz wszystkim rodzajom spółek i oddziałom firm zagranicznych w Polsce. W codziennej pracy korzystamy z różnych programów księgowych i kadrowo-płacowych. Atutem naszego biura księgowego w Poznaniu jest również to, że Klienci mogą przekazywać nam dokumenty i dane księgowe oraz kadrowo-płacowe przez całą dobę.

Nowatorskie podejście i nieustanny rozwój

Zespół Biura Rachunkowego DomData RE Spółka z o.o. z siedzibą w mieście Poznań (dzielnica Podolany) tworzy 30 osób. W jego składzie pracuje 17 samodzielnych księgowych oraz 7 specjalistów ds. kadrowych i płacowych, którzy oferują szeroką gamę usług z zakresu rachunkowości (księgowości). Oprócz tego prowadzone przez nas Biuro Rachunkowe w Poznaniu zatrudnia osoby wyspecjalizowane w zakresie obsługi klienta, prawa i controlingu. Wszyscy posiadają odpowiednie kwalifikacje i licencje. Dzięki tak profesjonalnie wykształconej kadrze, nasze biuro podatkowe może zaproponować również obsługę księgową oraz kadrowo-płacową w językach niemieckim i angielskim. Tak liczny zespół, to również gwarancja, że w przypadku nieobecności jednej osoby, zawsze może zastąpić ją inny pracownik z naszego biura rachunkowego w Poznaniu.

Biuro Rachunkowe DomData

W pracy korzystamy z najnowocześniejszego oprogramowania. Wszystkie dokumenty księgowe, które otrzymuje nasze biuro księgowe, przechowujemy w archiwum w wersji papierowej oraz dane w formie elektronicznej (zabezpieczone na serwerze). Główna siedziba biura rachunkowego znajduje się w Poznaniu, na osiedlu Podolany. Oprócz tego posiadamy oddział w Rzeszowie, Spółkę DomData RE Polska w Warszawie oraz kancelarię rachunkową, zlokalizowaną również w Poznaniu. Ofertę firmową kierujemy przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw z siedzibą w Poznaniu, Rzeszowie i Warszawie oraz w okolicy tych miast. Wśród ponad 160 Klientów, których obsługują poznańskie, rzeszowskie i warszawskie biura rachunkowe, są firmy polskie oraz spółki z kapitałem zagranicznym wielu krajów. Z usług biura rachunkowego korzystają także Klienci indywidualni (m.in. z osiedla Podolany w Poznaniu) oraz oddziały przedsiębiorców z zagranicy, którzy działają na terenie Polski. Jako doświadczone biuro podatkowe, rozliczamy księgowo i podatkowo dotacje z UE, mamy też możliwość wymiany danych i informacji z Klientami za pomocą platformy B2B. Przyjazna atmosfera, poufność danych, rzetelność, uczciwość i księgowość na najwyższym poziomie - to może zagwarantować nasze Biuro Rachunkowe DomData RE.