O NAS

 

Usługi świadczone przez nasze biuro, adresowane są do Klientów z różnych branż.

Rzetelnie, uczciwie oraz fachowo realizujemy powierzone nam zlecenia. Jesteśmy otwarci na dopasowanie oferty do Państwa oczekiwań.

Każdy Klient może liczyć na to, że do jego dyspozycji zostanie wyznaczona odpowiednia osoba, służąca wsparciem merytorycznym z zakresu rachunkowości oraz kadr i płac.

Biorąc pod uwagę, że naszymi Klientami są także zagraniczne podmioty gospodarcze, możemy zagwarantować obsługę księgową w języku angielskim lub niemieckim.

Zapraszamy do współpracy ze stabilną firmą o wieloletnim doświadczeniu.

Biuro Rachunkowe DomData

 

NASI KLIENCI

Specjalizujemy się w świadczeniu usług dla małych i średnich przedsiębiorstw. Mamy doświadczenie w świadczeniu usług księgowych i raportowaniu na rzecz spółek o różnym profilu działalności, między innymi dla firm usługowych, produkcyjnych, notowanych na giełdzie, banku oraz spółki Skarbu Państwa.

 

Naszymi Klientami są zarówno firmy polskie, jak i spółki posiadające kapitał zagraniczny, osoby fizyczne a także oddziały zagranicznych przedsiębiorców, w tym oddział banku, działające na terenie Polski.

 

Aktualnie obsługujemy firmy polskie oraz z kapitałem niemieckim, amerykańskim, holenderskim, francuskim, angielskim, belgijskim i fińskim. W swoim portfelu mamy obecnie, łącznie ponad 130 Klientów.