Rachunkowość Twojej firmy w naszych rękach


DomData RE Spółka z o.o. to biuro rachunkowe, którego jeden z oddziałów mieści się w Rzeszowie.

Na co dzień pracuje w nim wielu specjalistów wykształconych w zakresie księgowości, obsługi kadrowo-płacowej, prawa, obsługi klienta i controlingu.

Jeśli zatem chcesz powierzyć rachunkowość swojej firmy sprawdzonemu biuru rachunkowemu, to zapraszamy do kontaktu z nami!

Celem naszego biura księgowego z siedzibą w mieście Rzeszów, jest codzienna obsługa małych i dużych firm z zakresu rachunkowości. Podobnie jak inne biura rachunkowe mamy do zaoferowania naszym klientom szeroki zakres profesjonalnych usług księgowych, przeznaczonych dla jednoosobowych działalności gospodarczych, spółek, stowarzyszeń oraz fundacji działających na terenie Rzeszowa.

Jako sprawdzone biuro księgowe doskonale zdajemy sobie sprawę, że rachunkowość prowadzona pobieżnie i bez znajomości ciągle zmieniających się przepisów, może stać się źródłem problemów. Dlatego do naszych biur rachunkowych (w Rzeszowie, Poznaniu i Warszawie) zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą mieć pewność, że obsługa księgowa ich firmy będzie prowadzona rzetelnie i profesjonalnie.

Rzetelna obsługa księgowa - powierz nam swoje rachunki


Prowadzone przez nas Biuro Rachunkowe znajduje się w Rzeszowie. Tworzy je wykwalifikowana kadra, która profesjonalnie realizuje powierzone jej zadania z zakresu rachunkowości (również w języku angielskim).

Prowadzenie ksiąg rachunkowych (pełna księgowość), książek przychodów i rozchodów oraz kadr i płac, to część usług, które świadczy nasze biuro księgowe dla osób prowadzących działalność na terenie miasta Rzeszów.

Wśród Klientów naszego Biura Rachunkowego jest wiele firm oraz spółek z Rzeszowa, jego okolic oraz innych regionów Polski. Miejscem naszej działalności może być Rzeszów (w siedzibie biura) lub firma Klienta.

Chcesz poznać cennik naszego biura księgowego w Rzeszowie? Wycenę uzależniamy m.in. od formy i rodzaju prowadzonej działalności, ilości dokumentów księgowych oraz zatrudnionych osób. Co więcej, cennik usług świadczonych przez nasze biura rachunkowe zawsze staramy się dostosowywać do indywidualnych potrzeb klientów oraz specyfiki branż, w których funkcjonują, prowadząc działalność gospodarczą. W naszym cenniku nie znajdziesz ukrytych opłat – możesz za to zawsze liczyć na ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb oraz na promocje.

Być może właśnie to będzie miało wpływ na to, że to właśnie naszemu biuru rachunkowemu w Rzeszowie zdecydujesz się powierzyć nam rachunkowość Twojej firmy.