O NAS

 

DomData RE Spółka z o.o. to Biuro Rachunkowe, którego siedziba znajduje się w Poznaniu.

Swoją działalnością obejmujemy Klientów prowadzących różnego typu działalność gospodarczą. Z usług biura korzystają osoby prywatne, małej i średniej wielkości przedsiębiorstwa oraz spółki i oddziały firm zagranicznych, które zlokalizowane są w Polsce.

Obsługa w zakresie szeroko rozumianej księgowości oraz kadr i płac opiera się na wieloletnim doświadczeniu naszych pracowników, jak i korzystaniu ze sprawdzonych i nowoczesnych programów księgowych oraz kadrowo-płacowych.

Dzięki takiemu zapleczu Klienci mogą czuć się bezpiecznie, powierzając nam obsługę księgową i kadrowo-płacową oraz przekazując swoje dokumenty i dane firmowe.

Zachęcamy do skorzystania z naszej wiedzy i profesjonalizmu.

 

Biuro Rachunkowe DomData

Dzięki nam zyskacie Państwo:

  • pewność wysokiej jakości usług, zgodnie z aktualnymi przepisami podatkowymi i z zachowaniem tajemnicy służbowej, 
  • gwarancję obsługi, ponieważ w przypadku nieobecności jednej osoby, możecie Państwo liczyć na pomoc innego wykwalifikowanego księgowego, 
  • poufność danych, gdyż powierzacie Państwo sprawy firmy fachowcom a dokumenty przechowywane są w archiwum w wersji papierowej oraz na zabezpieczonym serwerze w wersji elektronicznej. 

Naszym Klientom zapewniamy fachową i rzetelną obsługę, uczciwość oraz przyjazną atmosferę. Jesteśmy gotowi do podjęcia rozmów i dostosowania oferty do Państwa oczekiwań.